KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13475263
nr 1347 5263
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerade, numrerade 101/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:39:19
10/9 21:08:06
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander